ASUS Weather

Hava Durumu Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma ZenUI, ASUS Computer Inc.
ASUS Weather mobil uygulamasını Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek hava durumu bilgilerine ulaşabilirsiniz.

ASUS Weather, gerçekçi veriler ile kullanıcılarına hava tahmini bilgileri sunan başarılı bir mobil uygulamadır. Uygulama adından da anlaşılacağı üzere Asus şirketi tarafından geliştirilmiştir. ASUS Weather'in güçlü RealFeel özelliği, yağmur ihtimali, beklenen yağış derinliği, nem seviyeleri ve rüzgar gücü ile ilgili doğru gerçek zamanlı tahminlere ek olarak, tüm bilgilerin, sıcaklığın gerçekte nasıl hissettiğini gösteren basit bir rakam ile ne anlama geldiğini kullanıcılarına söylüyor. 

Günlük planlamalarınızı ASUS Weather mobil uygulamasına göre planlayabilirsiniz. Ani gelen bir yağmur karşısında gün içerisinde planlarınızın aksamaya uğramaması için bu gerçek hava durumu uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama Android  cihazınızda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. 

Mevcut hava durumu ve 7 günlük hava durumu bilgisi, dünya çapında, hızlı ve kolay bir şekilde şehirler arayıp uygulamaya ekleme ve otomatik konum tespiti, nerede olursanız olun doğru hava durumu bilgisini kullanıcılarına sunuyor.

Gün içerisindeki saatlik hava durumu bilgisine de uygulama içerisinde ulaşabilirsiniz. Yüksek rüzgarlar, şiddetli yağmur, şiddetli kar yağışı, kum fırtınası, pus, diğerlerinin yanı sıra bildirimler ve uyarılar içeren şiddetli hava durumu uyarılarını uygulamadan takip edebilirsiniz. 

ASUS Weather indir